Jesteś tutaj

Jak szybko zarobić pieniądze na nowego drona?

Forums:

     To mój pierwszy wpis na taki temat i mam nadzieje, że administrator tego forum go nie usunie. Bo chciałbym przekonać was tu do inwestowania i zarabiania na kryptowalutach. Każdy z nas marząc o lataniu dronem, spotkał się z zaporowymi cenami dronów. Dobry Dji Mavic to koszt paru tysięcy złotych. Dlatego bardzo często wybieramy tańsze chińskie drony, które kosztują poniżej tysiąca. Czy tak musi być? Czy zawsze musimy iść na kompromis?
     Ja postanowiłem moje odłożone pieniądze na dronowe hobby, zainwestować w kryptowaluty, które ostatnio rosną miesięcznie po 100-500% ... Mam nadzieje, że po miesiącu lub dwóch będę mógł kupić sobie wymarzonego Mavica! Co wy na taki pomysł? Czy ktoś z was zarabia w taki sposób na swoje hobby?

Binance po lpolsku !

 

PS. Zastanawiasz się jak zacząć zarabianie na kryptowalutach?

Nic prostszego! Załóż konto na największej i najpopularniejszej giełdzie kryptowalutowej na świecie: https://www.binance.com/pl/

Znajdź jakąś kryptowalutę z potencjałem a będziesz miał zysk nawet ponad 100% w 1 dzień! Dla przykładu, ja kupiłem SafePal (SFP) token za 500 zł 8 lutego a już 9 lutego miałem ponad tysiąc! Można? Jasne, że można! Kolejnym przykładem mógłby być Dogecoin (DOGE) na którym ostatnio też była niezła pompa, na której można było zarobić po parę set procent!

Ja kupuje i sprzedaje krypo na bitbay.net, ale przymierzam się też do binance, bo tam większe możliwości. Też zbierałem na drona, ale ... po pół roku w krypto zbieram teraz już na samochód 4x4 ;) Osobiście nie inwestuje już w Bitcoina, Eos czy Litecoin, ale w coiny tzw. nowej generacji ( ETH is KING), które moim zdaniem są przyszłością! Gorąco pozdrawiam i życzę wam "To the moon!"

No to popłynęliśmy! Kupiłem ostatnio Elrond i Algorand a dziś rano poleciało wszystko 20% w dół. Czyżby początek końca bańki na crypto?

Rynek kryptowalut charakteryzuje się bardzo dużą zmiennością, Na tym rynku niczym nadzwyczajnym jest spadek o 20%, mało tego takie spadki są długo wyczekiwane. Nazywa się to "korekta", po bardzo długiej serii szybkich wzrostów. Nie sadze by to był już koniec hossy. I myślę, że do wakacji będzie można jeszcze sporo zarobić. Wystarczy odrobina samodyscypliny i edukacji, tak samo, jak w przypadku dronów!

Cytuje:

Handel kryptowalutami wiąże się ze znacznym ryzykiem i może skutkować utratą kapitału. Nie powinieneś inwestować więcej, niż jesteś w stanie stracić. Upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z tym ryzyko. Przed rozpoczęciem handlu weź pod uwagę swoje doświadczenie, cele handlowe i zasięgnij niezależnej porady finansowej, jeśli to konieczne. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, czy możesz korzystać z usług Binance w oparciu o wymogi prawne obowiązujące w Twoim kraju zamieszkania.

zamiast kupić używane Mini, to kupiłem na w/w giełdzie tokeny BitTorrent ( akurat ta nazwa wpadła mi w oko i miałem pozytywne skojarzenia). Po trzech tygodniach mam już na nowego Mini 2 w wersji Combo. To wciąga jak bagno! Łatwy zysk, łatwa decyzja. Zostawiłem kasę na giełdzie, może uda się zarobić jeszcze trochę więcej. Wielkie dzięki za inspiracje, bo nie sztuką jest oszczędzać — sztuką jest inwestować i zarabiać!

"Ostatnie 10 dni były imponujące dla Dogecoina (DOGE). Moneta wzrosła o ponad 500% i osiągnęła nowy rekord wszech czasów na poziomie 0,45 USD. Nawet po 15% korekcie, potężny rajd sprawił, że kapitalizacja rynkowa Dogecoina przekroczyła poziom uznanych instytucji finansowych. Moneta początkowo stworzona dla żartu..." https://bitcoin.pl/kapitalizacja-dogecoina-doge-siega-50-mld-usd-przewyz...

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.