Jesteś tutaj

Dji Fly

DJI Mini 2SE używany, połączony już z innym kontem PROBLEM

Wysłane przez Wax0 w wt., 26/03/2024 - 11:42

Forums:

Cześć, jestem nowy na forum. Wczoraj kupiłem używanego drona DJI Mini 2SE. Założyłem swoje konto w DJI Fly i jak wchodzę w awatar to jest mój mail i wszytsko jest ok. Ale jak wchodzę w "Konto i urządzenia" to tam jest już jakiś inny mail i komunikat "Powiązany już z innym kontem". Człowiek od którego kupiłem usunął przy mnie dorna ze swojego konta i mówi że to może być e-mail pierwszego właściciela. On z tym latał o problemów nie było, ja też mogę latać itd, ale denerwuje mnie ze dron jest przypisany do kogoś jeszcze. Macie jakieś pomysły ?

DJI mini 3 z Oppo Reno 4 pro

Wysłane przez DOOMinik w czw., 09/03/2023 - 10:41

Forums:

Witam.

Jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe zainstalwoanie oficjalne aplikacji "DJI Fly" na telefonie " Oppo Reno 4 pro".

Na oficjalnej stronie podają że wspierają "Oppo Reno 4" bez pro. I chciałbym się dowiedzieć czy wersja Pro też zadziała.

Albo jakaś kolejna wersja Reno.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi telefonami albo może chciaż spróbować sciągnąć tą aplikację i zainstalować na telefonie jak ktoś ma taki.

 

Dziękuję.

DJI Fly - korekta Gimbala?

Wysłane przez Jachu_0408 w sob., 30/07/2022 - 14:30

Forums:

Witajcie!

Od niedawna korzystam z DJI Fly (efekt przesiadki z Phantom 4 na Mavic 3) i jak to z nowym "sprzętem" bywa, wszystko mnie zaskakuje ;-) Pomimo dwóch tygodni prób (i ok. 20 lotów) nie udało mi się odnaleźć funkcji, która dostępna była w DJI Go (pod Phantom 4 pro v.2), tj. ręcznej korekty pochylenia gimbala (korekta "krzywego horyzontu"). Wiecie może, czy taka funkcja dostępna jest w nowej aplikacji DJI Fly?

Nie mogę sparować mavic mini z kontrolerem

Wysłane przez assan18 w czw., 10/09/2020 - 21:59

Forums:

Nie wiem czyja to jest wina motam się z tym od kilku godzin. Mam telefony motorola moto g7 play i asus zen fon max na motoroli w ogule nie dało się zainsatalować aplikacji na zenfon max udało się.

Jest to pierwsze uruchomienie mavica mini i nie wiem co mam robić  aplikacja dji fly kieruje mnie do sparowania drona z kontrolerem na obrazku pokazane jest jak rozłożyć drona (nie znam angielskiebo bo jestem starej daty) z tego co zrozumiałem na końcu wyświetla śię komunikat że nie można się połączyć.

Subskrybuj RSS - Dji Fly