Jesteś tutaj

DJI Mavic Air 2

Dji mavic air 2 problem z uruchomieniem drona

Wysłane przez arturmarki w czw., 13/01/2022 - 13:00

Forums:

Mam Mavica air 2. Po włączeniu baterii wcześniej naładowanej dron zaczyna szumieć, silniki wirników jedynie na sekundę drgną, a gimbal nic, diody nic....tylko szum....wyłączam baterie, i tak powtarzam trzy lub cztery razy....no wtedy dron włącza się. Tak się dzieje na każdej innej baterii. Czy ktoś zna przyczynę? Czy ma na to wpływ temperatura otoczenia ? ....ale brałem przecież baterię prosto z ciepła i też to samo...

Dji Mavic 2 Air

Forums:

Witam. Ostatnio zauważyłem, że robiąc nagrania moim Mavickiem jest słaba jakość video. Wygląda jakby nagranie sie przycinało i pojawiały sie coś jakby piksele. Nie jest możliwe,że chodzi o zasięg ponieważ niektóre nagranie wykonywałem 15-30 metrów od siebie. Proszę o pomoc .Dzięki 

Filmy z Mavic Air 2 szarpią

Wysłane przez Maniek_mm w ndz., 23/05/2021 - 09:49
Embedded thumbnail for Filmy z Mavic Air 2 szarpią

Hej wszystkim.

Problem jak w temacie. Filmy nagrane dronem szarpią co chwilę. Widać to na filmiku. Niezależnie czy nagrane na kartę, czy na pamięć wewnętrzną. Co więcej podczas fotografowania jakby "zawieszał" się aparat. Dron jest sterowalny ale tracę podgląd (mam albo czarny ekran albo zawieszoną stopklatkę).

Mam wrażenie, że problemy zaczęły się po aktualizacji firmware. 

Ktoś spotkał się z takim problemem? Albo próbował w MA2 robić jakieś reset czy downgrade?

Problem z aktualizacją DJI Mavic Air II

Wysłane przez Fe5ter w pt., 10/07/2020 - 15:24

Forums:

Witam. Wczoraj pojawił się u mnie problem z aktualizacją firmware-u. Próbowałem przez DJI Assistant 2 jak i przez aplikację DJI Fly. Niestety obydwie próby nie powodły się kilkukrotnie. Dzisiaj odwiedziłem salon aby spróbować zaktualizować drona u nich. Niestety również się nie udało. Dron zostanie wysłany na serwis. Ciekawi mnie czy ktoś już spotkał się z takim problemem?

DJI Mavic air 2 vs DJI Mavic Mini - test recenzja

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w sob., 23/05/2020 - 20:51
Embedded thumbnail for DJI Mavic air 2 vs DJI Mavic Mini - test recenzja

Forums:

"Test najnowszego drona od DJI - Mavic air 2. Przyznaję - DJI Mavic Air 1 nigdy nie był moim faworytem. Zdecydowanie wolałem DJI Spark, Phantom czy Mavic Mini. Nowy Mavic Air 2 ma odpowiedzieć na oczekiwania wielu osób wprowadzając nowe funkcje, lepszą kamerę, zdecydowanie lepszy podgląd i wiele innych. W cenie 3999 zł wydaje się to dron doskonały - czy faktycznie taki jest? Czy jest to dron dla początkujących? Czy lepiej zostać przy DJI Mavic Mini?"

Test oraz oprównanie przygotowane i opublikowane na YouTube przez: !Gadżet4u

Subskrybuj RSS - DJI Mavic Air 2