Jesteś tutaj

qr x350 pro

x350 pro na ramie f450

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w wt., 04/07/2017 - 15:11

Forums:

Dziś kolejny raz zaliczyłem glebę po tym jak straciłem kontrolę nad dronem i nie włączył się Return To Home (RTH). Oczywiście jak zwykle złamało się przednie ramię i trzeba znów wymieniać cała obudowę ... Chyba dojrzałem do tego by przełożyć wszystko na farmę f450 !!! W związku z tym pytanie, czy ktoś z was robił taką przekładkę i na co mam zwrócić szczególną uwagę?

Walkera qr x350 pro - instrukcja obsługi

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w wt., 06/06/2017 - 12:36

Forums:

Dzień dobry, pisze do Państwa z zapytaniem o w/w model drona. Nabyłem takowego niestety bez żadnych instrukcji obsługi itp czyli w zasadzie mam zestaw ale nie bardzo wiem od czego się zabrać w ogóle za złożenie mocowania kamery itp no I oczywiście nic o sterowaniu/ustawieniach również nie wiem ... czy jest możliwość zakupienia samych papierów ze tak to określę? Podejrzewam ze nie, ale już brak mi pomysłów skąd można było by je zdobyć żeby w ogóle zabrać się za użytkowanie drona... Pozdrawiam Serdecznie

Lepszy GPS w QR X350 PRO

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w wt., 16/08/2016 - 17:50

Forums:

Jako że oryginalny moduł GPS w x350 pro czasem potrafi zgubić sygnał (zwłaszcza przy budynkach i wyższych drzewach) postanowiłem zakupić na banggood.com moduł Beitian BN-880 który komunikuje się nie tylko z standardowym GPS ale także z GLONASS, Galileo ... Zanim jednak odbiorę swoje zamówienie chciałbym zapytać czy po zamontowaniu trzeba go jakoś dodatkowo konfigurować?

Śmigła do Walkera QR X350 Pro

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w pon., 07/09/2015 - 17:02

Szukając na eBayu części zamiennych do mojej 350tki na "Upgrade Propellers". Czyli jak mi się wydawało lepszych śmigieł do qr x350 pro.

Niestety po założeniu tych "lepszych", szerszych śmigieł ( marki 9imond ), dron zaczął bardzo hałasować a poprawnie latał tylko na pełnym gazie. Tak więc odradzam! Jak latać to tylko na oryginalnych śmigłach o symbolu PRO-Z-01.

No chyba, że na kevlarach? ... ale tych niestety jeszcze nie testowałem ;)

 

Modyfikacja LVC w QR X350 Pro

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w śr., 22/07/2015 - 15:52
Embedded thumbnail for Modyfikacja LVC w QR X350 Pro

Forums:

QR X350 Pro fabrycznie wyposażony jest w odcięcie niskiego napięcia (LVC) funkcje która miała zapobiec uszkodzeniu baterii przed nadmiernym rozładowaniem. Niestety funkcja ta powoduje wyłączenie silników i bardzo szybki upadek z wysoka. No YouTube znalazłem poniższy filmik przedstawiający wykonanie obejście tej funkcji tzw. bypass. I ty pytanie do was czy ktoś z was robił już taką modyfikacje w swoim copterze?

Subskrybuj RSS - qr x350 pro