Jesteś tutaj

drony bojowe

Jackal - Angielski dron bojowy

Obrazek użytkownika emigrant
Wysłane przez emigrant w sob., 22/04/2023 - 08:26
Embedded thumbnail for Jackal - Angielski dron bojowy

A tymczasem w Anglii ...

"Ten materiał filmowy pokazuje demonstrację, w której nowy dron RAF „Szakal” wystrzeliwuje rakietę w cel...

Możliwości drona JACKAL zostały zaprojektowane i opracowane przez ekspertów z brytyjskiej firmy Flyby Technology, z udziałem tureckich partnerów FlyBVLOS Technology i Maxwell Innovations, którzy zapewniają wiedzę w zakresie projektowania i prototypowania, aby wypełnić niedawno odkrytą lukę w nowoczesnych operacjach bojowych.

Marcin Kozłowski (wojskowy operator drona) o dronach Bayraktar TB2

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w sob., 09/04/2022 - 13:54
Embedded thumbnail for Marcin Kozłowski (wojskowy operator drona) o dronach Bayraktar TB2

"Sierżant Marcin Kozłowski jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich operatorów dronów. Poprosiłem go aby opowiedział o tej broni przyszłości. A także ocenił użycie dronów w trakcie wojny na Ukrainie. Czy drony są przyszłością? Jak się ich używa? Jak zwalcza? Jak wysoko latają i jakie mają uzbrojenie? Czy przyszłością są drony ze sztuczną inteligencją? Jak długo trwa szkolenie operatorów dronów. Jakie drony powinna kupować polska armia..."

Jak zostać pilotem wojskowego drona?

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w wt., 17/01/2017 - 21:52

Rozpoczęła się rekrutacja na studia wojskowe w dęblińskiej Szkole Orląt. Uczelnia przyjmuje już dokumenty, ale nie zna limitu przyjęć. Mówi się o 120 miejscach na wszystkich wydziałach. Hitem mogą być studia szkolące pilotów dronów. http://www.dziennikwschodni.pl/pulawy/jak-zostac-pilotem-drona-rekrutacj...

Subskrybuj RSS - drony bojowe