Jesteś tutaj

DJI

Dji mavic air 2 problem z uruchomieniem drona

Wysłane przez arturmarki w czw., 13/01/2022 - 13:00

Forums:

Mam Mavica air 2. Po włączeniu baterii wcześniej naładowanej dron zaczyna szumieć, silniki wirników jedynie na sekundę drgną, a gimbal nic, diody nic....tylko szum....wyłączam baterie, i tak powtarzam trzy lub cztery razy....no wtedy dron włącza się. Tak się dzieje na każdej innej baterii. Czy ktoś zna przyczynę? Czy ma na to wpływ temperatura otoczenia ? ....ale brałem przecież baterię prosto z ciepła i też to samo...

DJI Mavic 3

Obrazek użytkownika admin
Wysłane przez admin w pt., 05/11/2021 - 06:51
Embedded thumbnail for DJI Mavic 3

Forums:

DJI Mavic 3 to nie tylko ewolucja – to rewolucja!

Kamera o zmiennej aperturze 4/3 CMOS Hasselblad zdolna do nagrywania wideo 5.1K, odpowiednik teleobiektywu 162 mm, 46 minut lotu, wielokierunkowe wykrywanie przeszkód i wiele więcej ... oznaczają, że DJI Mavic 3 to nie tylko dron ze świetnym aparatem, to niesamowity aparat, który potrafi latać ;)

Wiecej informacji: https://www.dji.com/uk/mavic-3

Lądowanie na wodzie

Forums:

Kupiłem  zestaw do lądowania dronem na wodzie ( DJI Mini Mavic ) , po wystartowaniu mam komuukat o sybkim obracaniu się śmigieł i mam natychmiast wrócić i wyladować .

Standardowo dron lata idealnie , wychodzi na to że podczepione płozy powodują zawirowania pod smigłami , widziłem na YOU TUBE film i z takim zestawem dron latał , czy coś można zrobić ? 

 

Dji Mavic 2 Air

Forums:

Witam. Ostatnio zauważyłem, że robiąc nagrania moim Mavickiem jest słaba jakość video. Wygląda jakby nagranie sie przycinało i pojawiały sie coś jakby piksele. Nie jest możliwe,że chodzi o zasięg ponieważ niektóre nagranie wykonywałem 15-30 metrów od siebie. Proszę o pomoc .Dzięki 

Ustawienia obrazu w mavic 2 pro

Wysłane przez rafjen w wt., 08/06/2021 - 23:10

Forums:

Witam, posiadam mavic 2 Pro i szukam  jakichś wskazówek jakich ustawień mam użyć do nagrywania filmów aby podczas latania, zmiany pozycji kamery, obrotu itd. Nie zmieniał mi się obraz z jaśniejszego na ciemniejszy lub na odwrot. Domyślam się ze pod słońce nagrywanie może być trudne jednak nawet gdy lecę bokiem do słońca i podnoszę lekko kamerę barwy obrazu się zmieniają, obraz także albo się rozjaśnia albo ściemnia. Jakie ustawienia zmienić aby zapobiec temu efektowi? 

Strony

Subskrybuj RSS - DJI