Jesteś tutaj

Yuneec

RC:connectimg problem.

Wysłane przez FENIX w pt., 23/12/2022 - 16:25

Forums:

Witam wszystkich.

Mam dwa drony Yuneec TyphonQ500. Jeden łączy sie ze sterownikiem drugi nie. Przechodzi Binding pomyślne i jest rozpoznawany. W momencie połączenia  RC:connectimg... i nic dalej - nie łączy. W programie do obsługi przechodzi wszustkie testy pomyślnie. GPS itp OK. Co może być nie tak? Może ktoś maiał podobny problem. 

 

Może ktoś podsunie pomysł .

Dzięki.

YUNEEC H520E

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w śr., 07/10/2020 - 13:04
Embedded thumbnail for YUNEEC H520E

Forums:

"Uznany przez profesjonalistów dron Yuneec H520 doczekał się swojej drugiej generacji. Producent w dotychczasowej szacie i sprawdzonej konstrukcji zaprojektował drona o zupełnie nowym procesorze z zwiększoną mocą obliczeniową przygotowując go na rozwój nowych aplikacji i szereg payloadów użytkowych. Wyszedł też przy tej okazji naprzeciw uwagom i oczekiwaniom użytkowników H520 dokonując ulepszeń na które wszyscy czekaliśmy."

Recenzja wideo oraz opis pochodzi z YouTubowego kanału firmy: aeroMind

Yuneec Mantis G

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w czw., 05/09/2019 - 13:39
Embedded thumbnail for Yuneec Mantis G

Forums:

Parę dni temu chińska firma Yuneec Electric Aviation zaprezentowała nowy model składanego drona Mantis G. W odróżnieniu od poprzednika dron ten nagrywać będzie w rozdzielczości 4K (kamera stabilizowana gimbalem). Jego bateria wystarczy na 33-minutowy lot z prędkością do 72 km/h (w trybie sport). Z ciekawostek, należy wymienić: sterowanie głosowe (angielski, niemiecki i francuski), pełna integracja oprogramowania drona z serwisami społecznościowymi ....

 

Typhoon H

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w wt., 12/01/2016 - 13:55
Embedded thumbnail for Typhoon H

Forums:

Najnowszy model Yuneeca Typhoon H wyposażony jest w system unikania przeszkód znajdujących się na jego trasie. System ten oparty jest na technologii Intel RealSense. Osobiście chciałbym żeby taki system stał się za niedługo standardem i będzie znajdował w każdym nowym dronie.

 

Intel wspiera Yuneec

Obrazek użytkownika admin
Wysłane przez admin w śr., 28/10/2015 - 09:11
Embedded thumbnail for Intel wspiera Yuneec

Forums:

"Zainwestowaliśmy 60 milionów dolarów w wiodącego światowego producenta dronów między innymi po to, żebyście mogli zobaczyć to wideo - zrealizowane częściowo przy pomocy drona. Podobne maszyny mogą być wykorzystywane np. do pomocy ekipom ratunkowym, a zaawansowane drony Yuneec są gotowe do lotu od razu po wyjęciu z pudełka..."

Film wraz z opisem pochodzi z kanału: Intel Polska na YouTube

Typhoon Wizard

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w pon., 19/10/2015 - 09:58
Embedded thumbnail for Typhoon Wizard

Forums:

Swojego pierwszego drona kupiłem bo... bardzo chciałem nauczyć się latać modelem zdalnie sterowanym. Ot tak z czystej ciekawości... Aparatura do sterowania wydawała mi się wtedy nie lada wyzwaniem. A dziś? Proszę bardzo, żeby latać drogim i wypasionym bezzałogowcem wystarczy znać się na obsłudze "telewizyjnego pilota" ;) Tak, tak to nie żart.

Subskrybuj RSS - Yuneec