Jesteś tutaj

Yuneec

Yuneec Mantis G

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w czw., 05/09/2019 - 13:39
Embedded thumbnail for Yuneec Mantis G

Forums:

Parę dni temu chińska firma Yuneec Electric Aviation zaprezentowała nowy model składanego drona Mantis G. W odróżnieniu od poprzednika dron ten nagrywać będzie w rozdzielczości 4K (kamera stabilizowana gimbalem). Jego bateria wystarczy na 33-minutowy lot z prędkością do 72 km/h (w trybie sport). Z ciekawostek, należy wymienić: sterowanie głosowe (angielski, niemiecki i francuski), pełna integracja oprogramowania drona z serwisami społecznościowymi ....

 

Typhoon H

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w wt., 12/01/2016 - 13:55
Embedded thumbnail for Typhoon H

Forums:

Najnowszy model Yuneeca Typhoon H wyposażony jest w system unikania przeszkód znajdujących się na jego trasie. System ten oparty jest na technologii Intel RealSense. Osobiście chciałbym żeby taki system stał się za niedługo standardem i będzie znajdował w każdym nowym dronie.

 

Intel wspiera Yuneec

Obrazek użytkownika admin
Wysłane przez admin w śr., 28/10/2015 - 09:11
Embedded thumbnail for Intel wspiera Yuneec

Forums:

"Zainwestowaliśmy 60 milionów dolarów w wiodącego światowego producenta dronów między innymi po to, żebyście mogli zobaczyć to wideo - zrealizowane częściowo przy pomocy drona. Podobne maszyny mogą być wykorzystywane np. do pomocy ekipom ratunkowym, a zaawansowane drony Yuneec są gotowe do lotu od razu po wyjęciu z pudełka..."

Film wraz z opisem pochodzi z kanału: Intel Polska na YouTube

Typhoon Wizard

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w pon., 19/10/2015 - 09:58
Embedded thumbnail for Typhoon Wizard

Forums:

Swojego pierwszego drona kupiłem bo... bardzo chciałem nauczyć się latać modelem zdalnie sterowanym. Ot tak z czystej ciekawości... Aparatura do sterowania wydawała mi się wtedy nie lada wyzwaniem. A dziś? Proszę bardzo, żeby latać drogim i wypasionym bezzałogowcem wystarczy znać się na obsłudze "telewizyjnego pilota" ;) Tak, tak to nie żart.

Subskrybuj RSS - Yuneec