Jesteś tutaj

Hubsan 501s - problem ze stabilnością

Wysłane przez Paya21 w wt., 19/02/2019 - 20:01

Forums:

Część. Od niedawna posiadam hubsan 501s. Mam problem ze stabilnością w powietrzu a do tego dron ma czasem taki odpal jakbym stracił nad nim kontrolę. Czym może być to spowodowane.

Tak kalibrowalem. A po czym poznać czy jest dobrze skalibrowany czy źle??? Pisząc malstabilny mam na myśli to że jak zostawię go zawieszonego w powietrzu to nie stoi w punkcie tylko kołysze się mniej więcej 30 cm we wszystkie strony. Przez chwilę miałem visuo wx12 jeśli dobrze pamiętam, wykonanie tandetne, bez porównania, ale w powietrzu nam wrażenie że sprawował się lepiej, albo trafiłem idealne warunki bo akurat nim tylko raz latałem.

Część. Teraz to dopiero zrobiłem sobie kłopot... Chciałem zaktualizować software w drobne, ale tak jak to robią na większości filmów poprzez tool V3 mi za każdym razem wyświetlało upgrade error . Spróbowałem przez tool V1 i poszło niestety z marnym skutkiem bo dron po odpaleniu świeci na fioletowo, przy czym dwie diody mrugają w tym jedna zdecydowanie szybciej. O co chodzi? Da się jakoś przywrócić ustawienia fabryczne?

Uwaliłeś softa więc możesz śmietnik otworzyć bo prócz części zamiennych na nic Ci sie nie przyda. Inna opcja to poszukaj np na banggood części do tego drona. Jak maja więcej niz tylko śmigła i baterie to duża szansa że znajdziesz też płytę główną. Wtedy kup i sam wymień o ile wiesz jak to zrobić. Ja mam wersje 502s i moge wszystko kupić. Od obudowy po wszystkie moduły (wifi, gps itd) jak i płyte główną

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.