Jesteś tutaj

Najlepszy prezent na święta... Dron?

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w pon., 16/11/2015 - 11:36

Forums:

Drony... Świąteczny HIT prezentowy!

Drony zalewają polskie markety; Tesco, Biedronka, Lidl wszędzie drony: http://gadzetomania.pl/58015,dron-prezent

A ja się tak zastanawiam: Czy podarowanie drona na święta to dobry pomysł?

 Jak ktoś słusznie zauważył, to są zdalnie sterowane zabawki... a nie drony! Za 200 złotych to drona się nie kupi ;)

ale dla starszych, bardziej odpowiedzialnych chłopców! Sugerowałbym także tanie modele dlatego, ze taki latający gadżet potrafi tez wyrządzić niemałe szkody jeżeli pilotuje nim niedoświadczona osoba.

Według mnie warto poszukąc okazji bo faktycznie przeginają czasami z tymi cenami na amatorskim sprzęcie. Tak faktycznie, jest w czym wybierać - https://neorobot.pl/ - lecz trzeba przejrzeć wiele sklepów i porównać faktyczny stan rzeczy jak to wygląda na tym naszym polskim rynku. Rozbierzność cenowa to nawet 800 złotych!

bo jak informuje wyborcza.pl http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,21870139,drony-nowym-hi... I tu posłużę się cytatem: "I tak na aukcjach możemy przeczytać m.in., że „dron to prezent, z którego ucieszy się każde dziecko! W końcu kto nie marzy o lataniu?” albo „Kto wie, może dzięki tej zabawce dziecko odnajdzie swoje powołanie i odkryje, co chce robić w przyszłości? W końcu drony na pewno będą w niej obecne”.

Po pierwsze jest moda na drony wiec kupuje się dzieciom drona jako prezent.  Uuforia konczy się po pierwszym lub drugim nieudanym. Mimo to dumny obdarowany opowiada kolegą w szkole że ma drona po czym dron czasem i nawet drogi ląduje w szafie. Drugi scenariusz jest jeszcze gorszy. Obdarowany nastolatek okazuje się nieodpowiedzialną osoba bez jakiejkolwiek wyobraźni i swoim lataniem doprowadza do jakiejś tragedii. Półkilogramowy rozpedzony drób potrafi uszkodzic nie tylko samochód. Tak więc WYOBRAŹNI kupującym życzę.