Jesteś tutaj

Markowe części, do no name drona

Wysłane przez Pawel w wt., 05/07/2016 - 12:20

Witam,

mój syn intreresuje się dronami, dlatego postanowiłem kupić na święta No Name drona z supermarkretu. Myslałem nad jakimś markowym dronem, ale jak to dzieci, przejdzie mu po tygodniu zabawa dronem i pieniądze utopione. Jednak jego zainteresowanie dronami nie przeszło i dalej rozbijamy się dronem. Jednak ostatnio dron miał wypadek i chciałbym go naprawić. Jak to w przypadku marek No Name, bardzo trudno jest o części do naprawy. Potrzebuje wymienić silnik napędowy oraz śmigło, ale nigdzie nie znalazłem tego modelu, ale znalazłem drona który wygląda prawie tak samo, jest to SYMA X5C (na forum znalazłem podobny wątek, ale dotoczy Hubsana).

Czy te markowe części https://www.ef3m.pl/pl/p/Silnik-napedowy-A-Syma-X5C/1525 oraz https://www.ef3m.pl/pl/p/Smigla-Syma-X5SW/1649 będą pasować do No name? Czy lepiej poszukać innego drona w zastępstwo.

 

 

Tagi:

Naprawa latadła typu No Name chyba jednak nie ma sensu... Jeżeli latanie dronem wam się spodobało, to polecam zakup kolejnej zabawki np. tu: http://sklepavatar.pl/pl/drony/drony-zabawki/ Natomiast, jeżeli emocjonalnie jesteś związany z poprzednim modelem to poszukaj części w takich sklepach jak: http://www.drony.net/category/czesci-zamienne ; http://abc-rc.pl/drony lub http://germanrc.pl/pl/c/Czesci-do-dronow/518. Oczywiście gdy to nie pomoże ostatnia deską ratunku jest oczywiście eBay.com