Jesteś tutaj

Hubsan Zino 2

Obrazek użytkownika emigrant
Wysłane przez emigrant w czw., 12/12/2019 - 14:07

Forums:

Już do kupienia na gearbest.com: Hubsan Zino 2

Film: 

No ! Hubsan Zino Pro nie zagrażał Mavicowi Mini . Ale Zino 2 ? .....

Podstawowa cena ok. 1600 PLN a możliwości jak w modelach za cztery tysiące!  Nic tylko kupować?  Ja poczekam pierwsze recenzje zanim złożę zamówienie. Choć muszę przyznać, że na renderach to ten nowy model wygląda na lepiej wykonany ( czyżby inny plastik) i bardziej bogato wyposażony niż zwykle zino lub zino pro. Najbardziej ciekawią mnie te nowe sensory optyczne , niestety nigdzie w internecie nie ma jeszcze zdjęć spodu tego nowego zino 2. Jeśli ktoś z was takowe wygrzebie to było by miło gdyby tu wstawił. 

Dla wszystkich tych, którzy nie mogą doczekać się chwili, w której wezmą do rąk nowego Zino 2 :)

Filmik umieszczony na YouTube przez:"Prices Compare"

PS. Szczęśliwego Nowego Roku 2020!

Tyle samo lądowań co startów i żeby nam prądu w dronach nie zabrakło!

 

Przyznam szczerze, że także i ja czekam na pierwsze obiektywne recenzje Zino 2. Ten nowy model jest obecnie w przedsprzedaży na gearbest.com za 399 dolarów (czyli ok. 1,5 tys. złotych) i w tej cenie otrzymamy drona Zino 2 z jedną baterią. Czyli w porównaniu z konkurencją bardzo sensowna oferta!

Zino 2 jest w przedsprzedaży, a nie w sprzedaży! Na stronie sklepu gearbest.com jest opis "Delivery time: From Jan. 15, 2020 (UTC). Limited Offer." Czyli, teraz przyjmują zamówienia a sprzedaż będzie dopiero po piętnastym stycznia. Ja z moim zamówieniem poczekam, aż ten model trafi do innych sklepów. Liczę na to, że jeszcze stanieje, bo tak było w przypadku pierwszego Zino. Na początku był szał i wielkie łał a teraz można go za 900 złotych kupić.

Nie wiem ile w tym prawdy ? Wyczytałem w necie że Gear miał dostać 200szt. Zino 2 pierwszego stycznia . Drony te miały być sprzedane dla tych którzy w przedsprzedaży je sobie pozamawiali wpłacając 400$ . Druga transza dostawy ma być koło połowy stycznia ale cenę mieli podnieść już do 500$ .

Bardzo głupie to co gościu zrobił na tym filmie ! Lecieć dalej pomimo że zaczęło już zrywać wizję . Te dwa ostatnie kilosy można by powiedzieć że przeleciał na ślepo . Aż się prosił by do domu wrócić z samą apką . Nie pochwalam czegoś takiego .

Ja czekam dokładnie od 13 stycznia. Dnia 14 lutego dotarłem do gerbest pomoc z pytaniem co z moim zamówieniem. Początkowo rozmowa z botem później jakby mnie połączyło z fizyczną osobą. Mieli mi ustawić priorytet VIP aby szybciej to wszystko poszło. Zamawiałem w przedsprzedaży i na opóźnienie dostawy wpływają moim zdaniem trzy czynniki. Pierwszy to to że jak tak pobjerznie obliczyłem w przedsprzedaży sprzedali coś koło 2500 tys sztuk i po prostu tego nie przerabiają. Drugi to akurat jak zamawiałem u nich był obchodzony nowy rok i tak przez tydzień nikt nie pracował. I po trzecie najgorsze co jeszcze mogło spotkać to koronawirus, który też do opóźnienia wysyłki się przyczynił (nie wiem czy fabryka i czy obsługa zamówień pracuje w pełnej "gotowości" czytaj obsadzie).

 

Pozostaje czekać cierpliwie tylko ile ?...

 

 

Gearbest ogólnie sobie w ciula leci !  Na swojej stronie wystawiają towary które rzekomo mają na magazynie . Po zamówieniu i wpłacie pieniędzy okazuje się nagle że tego towaru nie ma na magazynie i może będzie za dwa tygodnie albo miesiąc !

"Na filmie omawiam parametry tego drona i pokazuję dodatkowe materiały. Hubsan poprawił parametry pierwszej wersji i tym razem mamy do dyspozycji kamerę nagrywającą w rozdzielczości 4K w 60 klatkach lub w Full HD w 120 klatkach, zwiększony czas lotu do 33 minut, zasięg do 8 kilometrów oraz poprawioną stabilność drona..."

Cytat wraz z filmikiem pochodzą z YouTubowego kanału: PieSzy

Ja mam info że sprzedali szybciej niż się spodziewali (duża popularność). Cały czas czekają na nowe dostawy (7-14 dni). Z chęcią zamienią na inny towar lub zwrócą pieniądze. Ja się jednak upieram przy tym dronie i będę czekał do skutku. Kupiłem w przedsprzedaży.

W sumie to jak na ich moce produkcyjne to trochę lipa wyszła. Oglądam też na bierząco co się u nich dzieje to wszystko tam chwilowo "zamarło". Ludzi na ulicach jak na lekarstwo i co za tym idzie produkcja stoi przez tego wirusa. Kiedyś to pewnie wróci do normy i przyleci do mnie mój Hubsan Zino 2. 

Mi napisali maila że mieli problemy, ale wiadomo jakie, a wczoraj obiecali że wyślą w ciągu 7 dni. Zobaczymy...

Witam. 

Nie rozumiem dlaczego wszędzie Zino 2 nazywają Mavic mini killerem. Przecież to zupełnie inna grupa wagowa. Po nowelizacji ustawy zino 2 tylko w uprawnieniami. Więc dla robienia zdjęć z wakacji mini to ciągle jedyna opcja. 

Może ktoś po krotce wyjaśnić gdzie będę mógł latać hubsan zino 2 a gdzie mi przepis tego zabroni.?

1 lipca 2019 roku weszło w życie rozporządzenie wykonawcze (UE) 2019/947 z dnia 24.05.2019 r. w sprawie przepisów i procedur dotyczących eksploatacji bezzałogowych statków powietrznych (zwane dalej rozporządzeniem wykonawczym).

"Dla wszystkich użytkowników dronów o masie powyżej 250g., stworzony zostanie również internetowy system obowiązkowej rejestracji.

W samej kategorii otwartej zostanie dokonany dodatkowy podział na podkategorie A1, A2 i A3 gdzie między innymi zostaną wprowadzone zasady eksploatacji takie jak:

  •  limit wysokości wykonywanych lotów ustalony na 120 m.
  •   w przypadku BSP o masie startowej do 250g. (podkategoria A1) dopuszczane będą przeloty nad pojedynczymi osobami postronnymi, jednak nie nad zgromadzeniami osób.
  •   w przypadku BSP o masie startowej od 250g. do 900g. (podkategoria A1), nie będą dopuszczone loty nad zgromadzeniami osób, natomiast czas nieprzewidzianego przelotu nad pojedynczymi osobami postronnymi powinien być ograniczony w możliwie największym stopniu. ..."

Cytat pochodzi ze strony: https://www.ulc.gov.pl/pl/drony/wdrazanie-przepisow-ue/4718-informacje-o...

Czyli ZINO 2 polatacie legalnie tylko poza miastem. 100 m osób zabudowań ludzi samochodów itd. Typowy sprzęt do lasu lub na łakę.

W kategorii otwartej, każda osoba chcąca latać dronem o masie powyżej 250g. będzie musiała przejść proste szkolenie on-line oraz zaliczyć test on-line potwierdzający zdobycie wymaganej wiedzy teoretycznej. 

Dla wszystkich użytkowników dronów o masie powyżej 250g., stworzony zostanie również internetowy system obowiązkowej rejestracji.

 

 

Czyli znowu ktoś na tym zarobi kasę . Bo na pewno ta rejestracja nie będzie darmowa .

Ja kupiłem zino 2 przez bangood 24.02, dostałem info że wysłali 03.04. Czyli dostawy ruszyły, czekam z niecierpliwoscia

Są już pierwsze Zino 2 w Polsce . Dzisiaj co poniektórzy którzy składali zamówienia przed Świętami Bożego Narodzenia pootrzymywali przesyłki .

 

Jak tam wasze Zino2 "dolatują" do kraju? Piszcie skąd zamawiane i ile czekaliście na przesyłkę. Moja z gearbest ze stycznia nadal nie dotarła. 

z koleji mój zino2 z gearbesta jest z grudnia i do tej pory cisza  18.03 przesłali nr zamówienia do niemiec do warenhausa i nastapiła cisza.

Na maila Gearbest odpowiada aby czekać ale mi sie wydaje , że te drony nigdy do mnie nie dojadą . Nie ma do kogo sie odwołać. ogólnie totalna porażka.

Witam,

Czy ktoś więcej może napisać o ZINO 2 PRO? Czy problemy zostały wyeliminowane? Czy ktoś może napisać jakieś poztywyne opinie na ten temat? Obecnie zastanawiam się nad zakupem drona do kwoty: 2000-2500zł i myślałem o ZINO 2 PRO, ale póki co zakup wstrzymuję z powodu negatywnych opinii..... Co byście polecili w zamian za taką kwotę?

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.