Jesteś tutaj

C-FLY Faith Mini

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w śr., 12/07/2023 - 17:11

"Kolejny tani dron, kolejne obietnice producenta i..... kolejny brutalny test. Faith mini to propozycja Cfly w kategorii dronów do 250 gramów. W teorii ma stanowić konkurencję dla DJI Mini 2, DJI Mini 3 czy Autel Nano. Nagrywanie w 4k, długi zasięg do 3 kilometrów, tryby autonomiczne i duża precyzja lotu. To wszystko można wyrwać ( podczas promocji ) nawet za 730 zł. Jak ten dron sprawdza się w praktyce?"

Recenzja pt."Znowu dałem się nabrać - Cfly Faith Mini | test taniego drona 249g" wraz z powyższym opisem pochodzą z YouTubowego kanału: !Gadżet4u

Film: 

Nowymi dronikami które kosztują poniżej 1 000 złotych nie ma co sobie głowy zawracać !!!

Nabyłem odstatnio te cudo jako pierwszego drona. Polatałem już parę razy i jak na razie zachowanie drona zgadza się z instrukcją obsługi i jestem zadwolony. Zauważyłem przy starcie problemy natury softwarowej, które znikały przy przeładowaniu aplikacji - nie wykrywanie drona, czy gimbal, który nie reaguje Nie wiem z czym jest to związane. Musiałbym przeinstalować Androida.

Po dłuższych testach i większej ilości lotów, napiszę wszystkie moje uwagi o tym dronie. Jak na razie latał dzielnie nawet na sporym wietrze i wszystko było ok. Czy jest wart 700 zł ? Wydaje mi się, że tak, szczególnie, że do nauki latania, nie poświecę większej ilości kasy.

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.