Jesteś tutaj

polskydron

Jak dobre zdjęcia z powietrza wpływają na sprzedaż nieruchomości?

Obrazek użytkownika PolskyDron
Wysłane przez PolskyDron w sob., 02/11/2019 - 08:56

Uwielbiam spacery z moją córką. Zwłaszcza teraz, jesienną porą – spadające liście i Polska, złota jesień mają w sobie coś magicznego.

Podczas tych spacerów mijamy różne witryny sklepowe – obok niektórych przechodzimy obojętnie, przy niektórych zdarza nam się zatrzymać. Dlaczego tak jest? Przyczyna jest bardzo prosta.

Prezentacja – oto słowo klucz. Dokładnie tak samo jest w branży nieruchomości. Przeanalizujmy, jak wyglądają dobre i złe zdjęcia nieruchomości na konkretnym przykładzie.

Czy warto zrobić uprawnienia UAVO VLOS?

Obrazek użytkownika PolskyDron
Wysłane przez PolskyDron w sob., 19/10/2019 - 11:01

Długo czekałem na ten dzień. Miałem wrażenie, że wszystkie znaki na ziemi i niebie same wskakują na swoje miejsce. Pomimo połowy października, za oknem około 20 stopni. Idealnie. Wiedziałem, że dziś zdam egzamin UAVO VLOS i zostanę licencjonowanym pilotem drona. 

Czego nauczyłem się na kursie? I czy w ogóle warto robić uprawnienia na drona, nawet jeśli nie planujesz latać komercyjnie? Zapraszam do lektury! 

 

Zrobiłem Kurs UAVO VLOS. Oto Czego Się Nauczyłem

Wady i zalety dronów w branży nieruchomości

Obrazek użytkownika PolskyDron
Wysłane przez PolskyDron w sob., 05/10/2019 - 07:13

Cześć! 

To mój pierwszy wpis na forum i chciałbym Was wszystkich bardzo serdecznie przywitać.

Jestem Filip i piszę bloga www.polskydron.pl

Wczoraj napisałem artykuł o plusach i minusach dronów w branży nieruchomości. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Drony pomagają w nieruchomościach, czy niekoniecznie? :)

Artykuł możesz przeczytać tutaj.

Subskrybuj RSS - polskydron