Cześć, jestem nowy na forum. Wczoraj kupiłem używanego drona DJI Mini 2SE. Założyłem swoje konto w DJI Fly i jak wchodzę w awatar to jest mój mail i wszytsko jest ok. Ale jak wchodzę w "Konto i urządzenia" to tam jest już jakiś inny mail i komunikat "Powiązany już z innym kontem". Człowiek od którego kupiłem usunął przy mnie dorna ze swojego konta i mówi że to może być e-mail pierwszego właściciela. On z tym latał o problemów nie było, ja też mogę latać itd, ale denerwuje mnie ze dron jest przypisany do kogoś jeszcze. Macie jakieś pomysły ?
Witam wszystkich ! Dostałem drona jak w temacie z uszkodzonym mechanicznie gimbalem. Posklejałem delikatnie i jest ok. Dokupiłem używany kontroler z przewodem, zainstalowałem w smartfonie aplikację dedykowaną i po uruchomieniu mam sterowanie kamerą i na tym koniec. Wcześniej był zarejestrowany a ja nie mogę ruszyć dalej. Jest jakiś sposób aby to sparować i uruchomić ? Bardzo mi zależy a pomoc może być odpłatnie. Pozdrawiam.