Jesteś tutaj

Wltoys V303 Seeker

Obrazek użytkownika Michal1977
Wysłane przez Michal1977 w śr., 16/09/2015 - 19:03

Witam

od ponad roku latam tym dronem mocno go modyfikuję 

 

mam fpv, osd, moduł wifi itp :D

masz problemy , chcesz się czegość dowiedzieć pisz pomogę :D

 

w Google wyszukałem tylko angielski manual [firstquadcopter.com/?wpdmact=process&did=Ni5ob3RsaW5r]
ale nie wszystko rozumiem i chciałbym zapytać czy można gdzieś znaleźć polska instrukcje obsługi do tego drona?

Prosze o wiecej info o OSD

Chciałem zapytać o REALNY czas latania na jednej baterii ? Czy udało ci się utrzymać tym modelem dłużej niz 10-12 minut w powietrzu?

powiem tak bez kamery to  polataszok 15 minut, na ty sztywnym mocowaniu kamery to polataszok12 minut

z gimbalem 2 lub 3 osiowym to max 6 minut, więcej się nie da

Ja zrobiłem sobie moda w moim v303 - dolna obudowa od xk380 i większe baterie o pojemności 5000 mah, wtedy max z gimbalem 3 osiowym uzyskałem 16 minut, na 2x2200 bateriach miałem 14 minut

ale ostatnio odstawiłem v303 bo przestał reagować na jkiekowiek polecenia i nie mam czasu się nim zając

Witam kupiłem drona seeker v303 po kilku dniach spadł z paru metrów na trawę nic się nie uszkodził ale po ponownym podłączeniu do bateri na ramionach migają światła na czerwono i zielono do tego wydaje dźwięk pikania,tyknie światło nie swieci się ,czy może mi ktoś powiedzieć co może być nie tak bo ja sam na tym się nic nie znam :) pozdrawiam 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.