Jesteś tutaj

Typhoon Q500 4K

Wysłane przez hornet2 w czw., 07/02/2019 - 08:53

Forums:

Witam wszystkich droniarzy na tym forum . We wrześniu ubiegłego roku kupiłem na Allegro używanego drona Yuneec Typhoon Q500 4K . Dron jest w dość dobrym stanie ale brakowało paru rzeczy które teraz pomału sobie kompletuję . Wentylator w nadajniku dość głośno pracował więc wymieniłem go na nowy . Brakowało osłony na wyświetlacz apki , smyczy do apki i dwóch śmigieł ( L i P ) . Baterie drona i apki też nie były w za dobrym stanie . Jedna padnięta całkowicie a druga spuchnięta . Bateria apki trzymała tylko niecałą godzinę . Kupiłem dwie nowe szt. aku GiFi 3S 6400mAh i oryginalne do apki . Mam do Was pytanie . Pytałem wcześniej o to w serwisie Yuneeca w Poznaniu i w stoisku z dronami w galerii we Wrocławiu na ulicy Żmigrodzkiej . Ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem . Mianowicie, czy są na rynku jakieś gogle które współpracowały by z kamerą CG 3 drona Typhoon Q500 4K ?

Tagi:

Dostałem odpowiedź z serwisu Yuneeca w Poznaniu że niestety !  FPV Typhoonem Q500 4K nie da się polatać . Obraz z kamery nie  jest przesyłany analogowo tylko po WiFi cyfrowo . A więcej to nawet serwis nie wie bo to tajemnica Yuneeca . Tyle się dowiedziałem w serwisie Yuneeca w tym temacie .

Odkopie temat trochę - jest aplikacja na telefon i w telefonie można oglądać normalnie obraz. Jeśli dodasz do tego gogle do telefonu takie jak do VR i uda ci sie zmienić obraz aby wyświetlał się na dwa szkła w VR to masz FPV w Q500 :)

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.