Jesteś tutaj

SG106

Obrazek użytkownika emigrant
Wysłane przez emigrant w sob., 03/04/2021 - 15:19

Forums:

ZLRC SG106

Jako że świąteczne przygotowania już za mną, to z nudów zacząłem przeglądać za częściami do mojego dronika ... No bo wiecie: Fly it, Crash it, Fix it, Repeat ;) I tak, bezwiednie zacząłem przeglądać najpopularniejsze oferty na eBayu ... Jakież było moje zaskoczenie, gdy odkryłem, że najpopularniejszym / najlepiej sprzedającym się teraz dronem (wiosna 2021) jest dron SG106 ? Pierwsza z brzegu przykładowa aukcja ( https://www.ebay.co.uk/itm/DRONE-Radio-Remote-RC-Control-Quadcopter-HD-C...) z wynikiem ponad 3000 sprzedanych dronów !!!

Pomijając fakt, że jest to tania zabawka do nauki latania, która w chińskich internetowych sklepach sprzedawana jest jako ZLRC SG106, to może do nauki latania wystarczy? Może większość początkujących wychodzi z założenia, że lepiej uczyć się latać dronem i rozbić zabawkę za 200-300 złotych a dopiero potem kupować coś porządnego? Co o tym myślicie? Może ktoś z was zaczynał lub właśnie się uczy na SG106?

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.