Jesteś tutaj

MJX Bugs B5W Rev.B?

Wysłane przez SebaRoz w czw., 02/05/2019 - 11:08

Forums:

 MJX Bugs B5W - chciał bym takiego kupić. Znalazłem na allegro aukcje z dziwnie wysoką ceną ale informacją "w wersji Rev.B z poprawioną optyką i pracą GPS". Mam pytanie do znawców - jak rozpoznać wersje tego drona? Może uda się kupić taką "poprawioną" na Aliexpress ale nie wiem jak to zweryfikować - nigdzie poza tą aukcją nie znalazłem informacji o Rev.B. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Dziwne, ale na stronie producenta nie znalazłem żadnej informacji o nowej, poprawionej wersji ...

Z ciekawości przejrzałem także aukcje z Bugs 5BW na eBay ... i też nic?

Czyżby najnowszy model z 2019 lub (co gorsza) chwyt marketingowy?

PS.  MJX Bugs B5W to świetny stosunek ceny do możliwości ;)

Cytuje za sprzedawcą: " Jesteśmy jedynym oficjalnym partnerem firmy MJX na Polskę. Dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zapewnić najnowsze produkty firmy MJX wraz z pełną polską gwarancją, polską instrukcją użytkowania oraz serwisem po sprzedażowym. Model ten to MJX Bugs B5W w wersji Rev.B z poprawioną optyką i pracą GPS w stosunku do Rev.A. Ta rewizja tego modelu jest dopuszczona do oficjalnej sprzedaży w Europie (wszelkie certyfikaty) i powstała dzięki uwagom testerów wersji na rynki azjatyckie..." http://rc-zone.pl/dron-mjx-bugs-b5w-gps-wifi-fpv-pl-dystrybucja-fv23-p-1... Może więc faktycznie rc-zone.pl jest tak dużą firmą, że MJX robi dla nich specjalne wersje?

Witam, proszę o pomoc czy znacie w kraju jakiś serwis Bugsa. Przy upadku na trawę z wys. 2 m przestał mu działać GPS i nie widzi satelitów. Może coś się w środku rozłączyło. Nie chcę wysyłać drona do Chin w ramach reklamacji. Wolę naprawić to w kraju. Będę wdzięczny za odpowiedź. Może być na moją pocztę vitto(ed)wp.pl

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.