Jesteś tutaj

MJX B12

Wysłane przez Maverick79 w śr., 31/03/2021 - 10:48

Forums:

Witam. Chce kupić tego drona w pl mjx b12 w polsce. Czy ktoś posiada tego drona jakie wady zalety? Czy dron sam wraca do punktu startu jak konczy mu się bateria czy trzeba planować powrót? Jak z precyzją latania i wiatrem? Nie ma jescze polskich testów na YouTube tylko zagraniczne filmy. Myślałem też o zino ale ma sporo negatywnych opini. Jak by go porównać do zino? Proszę o pomoc w wyborze gdyż to ma być taki lepszy doron na początek od tej zabawki co posiadam. 

Być może się mylę, ale jak dla mnie to samo lub rozwiniecie dronów Eachine ex3, lub Bugs 4W (chyba nawet mają ten sam kontroler). Parametry także prawie identyczne... Co nie zmienia faktu że jest to bardzo ciekawy dron dla początkujących, zwłaszcza do nauki latania ( dron posiada GPS/Optical Flow/Barometer).

Jeśli chodzi o recenzje tego drona, to polecam obejrzeć "MJX B12 EIS 4K Camera Review and Test flight" z YouTubowego kanału "RC Escape"

Co do jakości nagrań z kamery tego drona nie spodziewałbym się za wiele, choć na samplach nie wygląda to najgorzej... Polecam zobaczyć "sample 4K video from the soon to be released MJX Bugs 12 EIS (3840 x 2160 pixels at 30fps)" z YouTubowego kanału "Quadcopter 101"


Drona MJX B12 EIS 4K zamówić można w sklepie: https://www.banggood.com/MJX-B12-EIS-With-4K-5G-WIFI-Digital-Zoom-Camera...

Czy wie ktoś może czy można ładować baterie jakąś szybsza ładowarka w bugs 12 zalecane jest 5v 2A i chyba taka ładowarka na qut ładuje od tel. Ale od zera do pelna 5.5 godziny tak podane w isyrukcji to chyba jakiś żart. Mam 18 watowa ładowarkę od tel quck harge 3.0 grenn cel. Czy mogę nią ładować czy to wpłynię na szybsze zużycie bateri? W pl jescze nie ma tych bateri tylko w Chinach. Bugs kupiłem z pl. Pierwszy lot spróbowałem w dosc siłynym wietrze na niskiej wysokości 7 do 10 metrów bo bałem się czy wyżej go nie porwie. Dron jakos się trzymał ale pod wiatr miał cezko się rozpędzić nawet podmuch czasmi go podnosił. Wiem że pewnie w takim wietrze się nie lata. Leciał nawet prosto ale czsami znosił go lekko podmuch. Jak przetestować w normalnych warunkach. Czy wtedy powinen zwinąć nad Ziemią po starcie nieruchomo? Jak powinien się zachowywać. Druga sprawa nie widzę procentowego wskaźnika bateri tylko kreski jak długo mogę latać czy przy bardzo niskim poziomie bateri sam wróci z miejsca startu tak pisze niby ale sprawdzalem tego w ten wiatr. Chce też zakupić kartę micro sd SanDisk Extreme pro 128 GB. Maksymalnie ma obsługiwać taka pojemność. Czy ktoś korzystał z tej karty? Opinie ma dość dobre. Czy powinna działać. 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.