Jesteś tutaj

Kontroler jako powerbank?

Wysłane przez pilzPL w pon., 13/04/2020 - 09:30

Forums:

Witam

Od kilku dni posiadam drona Mavic Air Fly More Combo. Zauważyłem po kilku lotach, że kontroler lotu traci zasilanie na koszt ładowania podłączonego telefonu. Dzieje się tak w obu opcjach- czy to podłączenia przez kabel DJI czy też USB- USB-C w telefonie. Telefon automatycznie widzi kontroler jako powerbank. Oczywiście po odpaleniu DJI Go4 wszystko działa jak należy. Tyle, że cały czas kontroler ładuje telefon.

Telefon z androidem 10, Samsung Galaxy Note10+.

Czy są jakieś rozwiązania aby ustawić w jakiś sposób telefon, bądź kontroler tak aby wzajemnie nie próbowały się ładować?

Niestety, telefon bez roota :( Czy w sprzęcie apple również występuje opcja ładowania telefonu/tabletu przez kontroler, czy też w IOS można to wyłączyć (gdzieś czytałem ale nie mogę odnaleźć w histrorii) ? Jeśli to wina androida będzie w końcu pora aby zaopatrzyć się chociaż w Ipada mini aby nie rozładowywać kontrolera podczas zabawy.

Siema ja nawet nie umiem się połączyć z kontrolerem. W sensie nie wiem jak sparować kontroler z telefonem nic w aplikacji nie mogę zrobić kamery nie widzę itd.. nie mam jeszcze karty pamięci dobrej, czy jak ja wstawię to powinno coś pomóc? Czy jak z parować kontroler z telefonem

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.