Jesteś tutaj

Hubsan Zino dziwnie się zachowuje

Wysłane przez em1k w czw., 21/05/2020 - 18:30

Forums:

Cześć,

ostatnio kupiłem hubsana zino i po nabraniu wprawy posanowiłem oblecieć mój dom w trybie waypoints.Gdy dron był za domem(nie straciłem z nim zasięgu)przez chwilę stał w miejscu po czym kontynuował lot.Na następny dzień postanowiłem oblecieć kościół też w tym samym trybie i znowu gdy dron się znajdował za kościołem stanął na chwile a nie pokazywało słabego zasięgu.Zauważyłem też że gdy poruszyłem drążkiem zaczął lecieć dalej.Mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest to normalne i czy da się temu zapobiec bo bardzo psuje nagrania.

Druga sprawa to upgrade kontrolera.Na oficjalnym kanale hubsana znalazłem poradnik jak to zrobić ale jak się okazało mam inny kontroler niż tam pokazany(Hubsan HT016 Transmitter B).Po wysunięciu "podstawki" do telefonu na środku jest mały przycisk a po prawej stronie są te piny które trzeba spiąć przy upgradzie ale jest ich więcej niż w kontrolerze pokazanym na yt.

Bardzo proszę o pomoc

Z góry dziękuje!

Na Facebooku jest prywatne forum poświecone temu dronowi . Odnośnie kontrolera . Właśnie ten mały przycisk służy do programowania kontrolera . Co do tego lotu po punktach . Czy aby dron nie zatrzymuje się na każdym punkcie ?

Przecież należę do tego forum . Fakt  jest prywatne ale każdy może  do niego wstąpić . Jest nas już kilkuset zarejestrowanych na tym forum posiadaczy Zino .

 

Jest już na FB taka wielka ogólnopolska grupa droniarzy, na której nie ma po co nawet pytać o dronowe podstawy, bo zaraz zostaniesz wyśmiany, zhejtowani i odesłany do Google. Niestety, gdy w wyszukiwarce Google wpiszesz np. "Hubsan Zino dziwnie się zachowuje" nie wyskoczą ci facebookowe wpisy a tylko tematy z np. tego forum dyskusyjnego. Podsumowując oznacza to, że tu na forum łatwiej podzielić się wiedzą niż na jakiejkolwiek zamkniętej grupie u Pana Zuckerberga.

No dobra, ale odbiegliśmy od głównego tematu. Może ktoś inny zabierze głos i poradzi koledze em1k

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.