Jesteś tutaj

Hubsan 501s

Wysłane przez Paya21 w wt., 19/02/2019 - 20:01

Forums:

Część. Od niedawna posiadam hubsan 501s. Mam problem ze stabilnością w powietrzu a do tego dron ma czasem taki odpal jakbym stracił nad nim kontrolę. Czym może być to spowodowane.

Tak kalibrowalem. A po czym poznać czy jest dobrze skalibrowany czy źle??? Pisząc malstabilny mam na myśli to że jak zostawię go zawieszonego w powietrzu to nie stoi w punkcie tylko kołysze się mniej więcej 30 cm we wszystkie strony. Przez chwilę miałem visuo wx12 jeśli dobrze pamiętam, wykonanie tandetne, bez porównania, ale w powietrzu nam wrażenie że sprawował się lepiej, albo trafiłem idealne warunki bo akurat nim tylko raz latałem.

Część. Teraz to dopiero zrobiłem sobie kłopot... Chciałem zaktualizować software w drobne, ale tak jak to robią na większości filmów poprzez tool V3 mi za każdym razem wyświetlało upgrade error . Spróbowałem przez tool V1 i poszło niestety z marnym skutkiem bo dron po odpaleniu świeci na fioletowo, przy czym dwie diody mrugają w tym jedna zdecydowanie szybciej. O co chodzi? Da się jakoś przywrócić ustawienia fabryczne?