Jesteś tutaj

Gogle FPV Eachine EV300D brak możliwości wgrania poprawki firmware'u

Obrazek użytkownika Robas1
Wysłane przez Robas1 w pt., 09/12/2022 - 14:02

Forums:

Witam,

ja kupiłem na Banggood gogle Eachine EV300D. Przesyłkę odbrałem niedawno - 23/11/2022. Gogle przyszły w bardzo dobrym stanie. Niestety mam problem z wgraniem do gogli ostatniej aktualizacji poprawki dotyczącej opóźnienia i znikania obrazu z kamery drona (nie pokazują się "szumy", tylko ciemny ekran z jakimiś przebłyskami jakby obrazu z kamery drona.

Oczywiście robiłem wszystko zgodnie z aktualizacją Gogli za pomocą MERGE.bin zarówno z USB interface OTG i różnymi pendrivami (4 GB, 8GB) oraz za pomocą kart TF (micro SD) wkładanych bezpośrednio do slotu gogli  (16 GB i to tej, która DZIAŁA w goglach do nagrywania z DVR oraz 32 GB) i oczywiście każdy z tych nośników danych formatowałem przez użyciem i wgrywałem na nie MERGE.bin. Niestety, za każdym razem,  po wybraniu "Software Update" w goglach napis na ekranie mówi, że nie można znaleźć USB drive.

Już nie wiem co mam zrobić, ale na ten moment gogli nie da się tak używać.

Oczywiście nie zawsze tak się dzieje, czasami działa dobrze (najczęściej po odłączeniu wtyczki zasilania od gogli i podłączeniu po jakimś czasie znowu). Ale jak już wyłączę wtedy wyłącznikiem w goglach i znowu włączę, to obraz w goglach jest czarny (mimo tego, że dron jest cały czas włączony i tu się nic nie zmienia). Wtedy też gogle nie wyszukują ustawionej w VTX częstotliwości (kanału) tylko jakiś inny.

Proszę o pomoc, bo teraz gogle są mało użyteczne.

Niestety to nie pomogło, bo u mnie przy update nie czyta karty ani karty pamięci micro sd włożonej do gogli, ani podłączonych różnych pendrive.

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.