Jesteś tutaj

Dron do 1000 złotych - który najlepszy?

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w czw., 24/10/2019 - 21:56

Forums:

Dron jako prezent na święta

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne święta, a jak święta to wiadomo prezenty!

Już od jakiegoś czasu jednymi z najfajniejszych prezentów, które można znaleźć pod naszymi choinkami, są ... DRONY !
I to nie takie z Biedronki czy z Auchan ... Zastanówmy się zatem wspólnie, jaki dron w cenie do 1000 złotych sprawiłby nam najwięcej radości?

OK, to może ja zacznę ... Jeżeli chodzi o drony dla średniozaawansowanych ( ponieważ drony za 1000 zł przeznaczone są właśnie dla tej grupy) to osobiście polecam dwa świetnie latające modele: Eachine EX3 oraz Hubsan H501S X4

Hubsan H501S X4

Natomiast jeśli ma to być dron do filmowania to koniecznie musi być to dron z kamerą 4K i trójosiowym gimbalem.

Tu także mogę polecić dwa modele:Hubsan H117S Zino oraz nowy Eachine EX4 Aurora

Eachine EX4

Witam, podepnę się do tematu i zawyże troszkę widełki cenowe, czy możecie polecić jakiegoś drona do kwoty podanej wyżej? WIadomo im taniej tym lepiej. Dron służył by głównie do "zabawy", kamerowanie podczas wyjazdów, imprez itp. Jestem osobą początkującą i prawdę mówiąc nie mam zielonego pojęcia o dronach, na co zwracać uwagę, na co uważać.Chcę aby ten dron był nowy i zakupiony w Polsce ( allegro, sklep). Pozdrawiam

chciałem zapytać o waszą opinie o dronie DRON F9 KAMERA 6K HD GPS WIFI 30 MIN ZASIĘG 3000m który jest na allegro za 999 złotych czy to dobry dron? może ktoś z was już nim lata i napisze czy warto go kupić?

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.