Jesteś tutaj

[do 400 PLN] Sensowna alternatywa dla MJX Bugs 3 do latania z GoPro Hero?

Wysłane przez ble w śr., 22/01/2020 - 14:20

Dzień dobry.

Zaznaczam na początek, że o dronach nie wiem nic. Jeszcze trzy dni temu wiedziałem tylko tyle, że istnieją...

Ale wpadłem na pomysł i jestem w trakcie poszukiwań taniego drona do latania z kamerą GoPro Hero (w zasadzie to Yi Action, ale spoko, gabaryty mają prawie identyczne :) ). Zastosowania czysto amatorskie typu "Janusz na wakacjach". Przekopałem sporo różnych poradników, list, modeli i tak dalej, wydaje mi się, że optymalna opcja to MJX Bugs 3. Kosztuje jakieś 300 PLN z kawałkiem, ma bezszczotkowe silniki, jest przystosowany do podczepiania kamery sportowej. Według filmów na YT lata względnie przyzwoicie.

W zasadzie wszelkie bajery typu GPS, FPV, duży zasięg, szybkość lotu, maksymalny pułap i tak dalej są dla mnie nieistotne. To znaczy, WYDAJE MI SIĘ, że są nieistotne. Możliwe, że o czymś oczywistym nie wiem - jeśli faktycznie jak jest, to proszę mnie oświecić i nie bić.

Ale chciałbym poprosić o radę bardziej doświadczonych droniarzy. Czy jest w tej cenie coś bardziej godnego uwagi od Bugsa 3 do latania z kamerą sportową? Przeglądałem na przykład gamę Symy, Holy Stone, Eachine, Hubsana i innych firm, o których słyszałem, ale nie znalazłem niczego interesującego. Oczywiście jestem na tyle zielony w temacie, że nie zdziwiłbym się, jakbym przeoczył coś oczywistego :)

Poproszę więc o małą pomoc w wyborze.

Aha - wolałbym raczej nie kupować bezpośrednio w Chinach. Polskie sklepy online, Allegro, Amazon, Ebay będą OK.

Dzięki z góry!

 

 

 

 

Jeżeli chodzi o nowe, tanie drony to Syma X8G lub MJX Bugs 3
Ja poszedłbym też w używki np. DJI Phantom 2 lub Walkera QR X350 Pro :-)
... A gdybym miał większą kase to moim marzeniem jest AirDog ADII https://www.airdog.com/

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.