Jesteś tutaj

Co kupic do max 1000

Wysłane przez Wojdudi w pon., 07/12/2020 - 07:57

Witam wszystkich chce rozpoczac zabawe z dronem i tak patrze czytam i juz zglupialem tyle tego jest. Mozecie polecic drona na poczatek, mile widziana lepsza kamerka ze stabilizacją i mare dobry zasięg g. 

Wszystko zależy, dla kogo ma być ten dron i do czego będzie wykorzystywany...

Jeśli dla osoby początkującej to, osobiście uważam, że najlepszy będzie mały, znacznie tańszy dron o wadze do 250 gram. Najlepszym przykładem tego typu małego drona będą modele: Eachine EX5 lub Bugs B7
Małe, trwałe idealne do nauki latania a co najważniejsze nie potrzebujemy na nie żadnych pozwoleń.
Więcej o tych dronach przeczytasz tu: https://www.droneclub.pl/forum/drony-do-250g

Natomiast, jeśli chodzi o operatora/pilota średniozaawansowanego (...jeśli to nie jest twój pierwszy dron), to polecam drony marki Hubsan z serii Zino. Podstawową wersje Zino z jedną baterią można kupić na banggood.com już za 900 złotych (ekspresowa wysyłka z Hiszpanii). Sam jednak dołożyłbym 200 zł i kupiłbym w wersji Zino PRO (koszt ok. 1200 zł). Przeczytaj: https://www.droneclub.pl/forum/hubsan-zino-pro

Oczywiście wszystko powyższe, to moja prywatna, subiektywna opinia.

PS. Dysponując ograniczoną budżetem do tysiąca złotych, można także rozważyć zakup innych tańszych modeli ... Ciekawą propozycją wydają się także droniki od firmy MJX np. MJX B12 EIS, MJX B20 EIS, ale jakością nagrań wideo chyba jednak ustępują Zino ;)

Z tego co czytałem zino ma dużo negatywnych opini odlatuje sam spada itp. Też szukam coś na pierwszego Dorna i myślę o b12 eis. Może i filmy trochę gorsze ale zastanawia mnie sam lot tym Dronem. Może bo to ma być prezent nawet nie dla mnie tylko syna 12 lat na pierwszy dorn za drogi ale bardziej stabilny pewne do latania niż jakieś zabawki. Cezko kupić 2 baterie ale gdzieś znalezlem w Chinach sklep z częściami też jest. Z tego co ogldalem na forum film ktoś kto zajumiej się bardziej professionale drinami stwierdził że do 1000 zł nie ma nic dobrego. Nie wypowiem się bo się na tym nie znam. Ale dni no mavic 2 za drogi jak na pierwszy dorn i to nie dla mnie. 

... dla dziecka dron DJI Tello a dla dorosłego DJI Mini ... ale, to tylko moja opinia :)

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.