Jesteś tutaj

Sbego FQ777 124

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w pt., 14/08/2015 - 21:18

Producenci prześcigają się w produkowaniu mini, nano kopterków. Mnie do gustu najbardziej przypadła "kieszonkowa" wersja drona o nazwie Sbego FQ777-124 Czym różni się od konkurencji? A no tym że jego kontroler jest jednocześnie przenośnym hangarem oraz stacją ładowania dla naszego maleństwa.

O czym jeszcze powinienem wspomnieć? Czas latania 5-7 min. Czas ładowania 20 min. Koszt ok. 60 zł Jak wam się podoba mój pierwszy dron do nauki latania?

Film: 

Na aukcjach internetowych http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=dron+kieszonkowy&s... tego drona można kupić w Polsce już za 59 złotych. Jednak zaciekawiła mnie funkcja o której pisza wszyscy sprzedający, cytuje "MINI KIESZONKOWY DRON wyposażony w funkcję Headless Mode oraz Powrót Drona w wybrane miejsce Naciskając Jeden Przycisk na Pilocie, co pokazuje nowoczesność zastosowanej technologii Drona". Przecież ten mini dronik nie posiada gpsu więc jak wraca na miejsce startu? A może to zwykły chłyt reklamowy i funkcja ta działa coś jak à la "wsteczny"?

Zgadzam się z przedmówcami, że ta zabawka nadaje się idealnie do nauki pilotażu...ale, żeby to maleństwo nazywać dronem? To gruba przesada :]

Chciał bym polatać dwoma takimi zabawkami w jednym pomieszczeniu. czy Kupując dwa zestawy nie będą się nawzajem zakłócać??

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.