Jesteś tutaj

Dron CG028 4K

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w pt., 08/11/2019 - 14:58
Tani dron CG028 z kamerą 4K

Kolejna ciekawostka z Chińskiego rynku. Składany, tani dron CG028 z panoramiczną kamerą 4K z 16-megapikselową matrycą! Cena drona z jedną baterią to niecałe ... 500 złotych! Czy to w ogóle możliwe? Reklamowany jako dron dla podróżników, ale ... czy jest tak dobry w rzeczywistości?

Z niecierpliwością czekam na wasze pierwsze testy no i oczywiście na pierwsze materiały wideo nagrane tym dronem. A tymczasem zapraszam do zapoznania się z pełną specyfikacją tego drona na stronie:  https://www.banggood.com/CG028-4K-HD-16-Megapixel-Aerial-Drone-With-5G-Image-Transmission-GPS-Positioning-Foldable-RC-Quadcopter-p-1594189.html

Brzydkie to strasznie, ta kamera wygląda jak dosztukowana na siłę z innego modelu, ale jeśli to coś ma gimbal i nagrywa w 4K I kosztuje tak mało to aż nie mogę doczekać się pierwszych testowych filmików. Dajcie znać jak takowe pojawiają się w sieci.

Może gdyby był tam, choć dwuosiowy gimbal byłoby lepiej, a tak to ... kolejny dronik z przeciętną jakością nagrywania. Poniżej zamieszczę filmik z kanału PERTH WEST OZ RC, na którym zobaczyć można, że 16 Megapixelowa matryca to nie wszystko!

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.