Jesteś tutaj

VISUO ZEN K1

Obrazek użytkownika tom
Wysłane przez tom w ndz., 21/07/2019 - 21:54

Jedna z ciekawszych premier tego roku ...  składany dron

VISUO ZEN K1

Kosztować będzie mniej niż 700 złotych, a wyposażony będzie w bezszczotkowe silniki, GPS, dwie kamery — główną 4K (4K tylko dla zdjęć i 2K dla wideo ale z 50x zoomem?) do tego druga kamera 720P patrzącą w dół. Dron ma niewielkie rozmiary: 28 * 23.5 * 7 CM (rozłożony) oraz 11 * 17 * 7 CM (złożony) i napędzany jest inteligentną baterią litową 2500 mAh pozwalająca na lot 25-28 minut, na dystansie do 500 metrów !?

VISUO ZEN K1

Tyle w teorii ... teraz z niecierpliwością czekam na pierwsze relacje jak ZEN K1 będzie sprawdzał się w rzeczywistości ;) Jeśli jest tak dobry, jak w opisie dostarczonym przez producenta, to będzie to najpopularniejszy dron tych wakacji!

Drona Visuo Zen K1 zamówić można oczywiście na https://www.banggood.com/custlink/mmD3ICmlPD

Naprawdę chcę zobaczyć jak działa ten  50-krotny zoom. Domyślam się, że jakaś bardzo zawansowana elektronika za tym stoi :)
No dobra, nie naśmiewam się już i cierpliwie czekam pierwsze testy i sample na youtube. Z tego co wyczytałem w internecie Visuo Zen K1 w sprzedaży pojawi się dopiero na początku sierpnia 2019.

Poprzednie modele Visuo były całkiem udane to i ten może też będzie ...
Tak przy okazji zapytam, orientujecie się jaka firma produkuje drony Visuo?

OK, przyznaję że spodobała mi się ta podróbka Mavica. Do tego stopnia że zamierzam kupić tego Zena bo i cena przystępna. Pytanie tylko jak to nagrywa? Czy ktoś z was posiada ten model i może podzielić się swoją opinią na ten temat? Może ktoś wstawi jakieś surowe sample filmików nagranych tym dronem?

Na chwilę obecną, jedyne przykładowe nagrania z drona Visuo Zen K1 to filmik "Visuo ZEN K1 Review - DJI MAVIC CLONE 2019!" z kanału: The D Show https://youtu.be/UCHRTKmmkB8 ... Choć prawdę mówiąc, nawet ustawiając w YouTube jakość odtwarzania na Full HD, to i tak za wiele się nie zobaczy :(

--------- UPDATE -------

OK, znalazłem jeszcze jeden filmik (opublikowany parę godzin temu, w kórym jest parę sampli): "Visuo ZEN K1 Drone with 50X Zoom 4K Camera – Flight Review with Lens filter" z kanału: Dr. Den https://youtu.be/p0qfxeHnGYM

Miałem zamawiać Bugs 5 ale że tu był niezły rabat zamówiłem Zen K1.
Cena podobna ale tu wygląd nowocześniejszy a i kamerka chyba lepsza.
Pozdrawiam i dzięki za zniżkę.

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.