Jesteś tutaj

Dji Tello

Obrazek użytkownika GadgetMan
Wysłane przez GadgetMan w pon., 08/01/2018 - 17:33

Forums:

Prawdopodobnie w najbliższych dniach firma DJI wypości na runek nowy model, tym razem będzie to mini dron o nazwie Tello.

Film: 

Na anglojęzycznym internecie jest sporo informacji jak radzą sobie z tym inni. Najpopularniejszym sosobem jest dokupienie wzmacniacza sygnału WiFi. Wpisz np. na eBayu " Xiaomi USB WiFi Signal Booster Wireless Repeater 300mbps" to najpopularniejszy model, bo mały i lekki. Tu znajdziesz informacje jak go poprawnie skonfigurować: https://youtu.be/aM2p_cmj_XQ Z takim wzmacniaczem dronik faktycznie lata do 100 metrów. Pozdrawiam :)

Mam pytanie, skoro Tello to taki udany model to moze producent wypuści jego kolejną wersję? Czy ktos z was slyszal cos na temat TELLO 2 ?

Kto powiedział że będzie nazwa Tello 2 ? Może dodadzą na pokład lepszą kamerę 10-12 mpx z bezpośrednim zapisem na dużą karte SD i już to będzie wersja Pro ;)

Witam, zsmierzam w najbliższym czasie kupić DJI Phantom ale żeby nie wtopic kasy (bo nie mam doświadczenia) chciałbym polatać czyms mniejszym by nabrać wprawy. I dlatego chcialec zapytać: Czy aplikacja do sterowania Tello jest zblizona lub taka sama do tej od Phantoma? 

Strony