Przejdź do treści
Strona główna
DroneClub.pl
Menu konta użytkownika
  • Zaloguj

Ścieżka nawigacyjna

  1. Strona główna
  2. Forum pilotów / operatorów dronów
  3. Ogólne Dyskusje o Dronach
Tom DRONY
Przez tom , 27 Czerwiec 2020

Wiadomo już, że po 1 stycznia 2021 roku bez rejestracji i szkolenia nie polatamy sobie legalnie dronami cięższymi niż 250 gram... No właśnie, ale na rynku z każdym dniem przybywa małych, lekkich dronów, które ważą mniej niż 250g. a potrafią prawie tyle samo co ich więksi i ciężsi bracia. 

Dji Mavic Mini

Aktualnie niekwestionowanym liderem w tej kategorii wagowe jest Dji Mavic mini, niestety jego największą wadą jest wysoka cena (około 1800 zł https://dji-ars.pl/dji-mavic-mini.html). 

Na szczęście z dnia na dzień przybywa nam kolejnych małych, tanich dronów, które mogą być alternatywą dla Mavica Mini.

Jeżeli znacie jeszcze jakieś inne, ciekawe drony (które ważą mniej niż 250 gram.) proszę, napiszcie o nich w komentarzu ;)

Tagi

  • drony do 250g

Komentarze2

Anonim (niezweryfikowany)

4 years 11 months temu

Tello też waży poniżej 250 g.

Zapomniałeś wspomnieć o Ryze Tello, które zrobione zostało przy współpracy z Dji. Mały poręczny dronik, idealny do nauki latania, jak i do selfi z podróży!

Tom DRONY

tom

4 years 2 months temu

Drony do 250g. - Rok 2021

DJI Mini 2
FIMI X8 Mini

Coraz większa konkurencja na rynku, jest w czym wybierać ;)

  • Dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

OC pilota drona

Nowe tematy

  • Mavic 4 Pro vs. Mavic 3 Pro
  • OMPHOBBY - ZMO V. 2
  • Jak stworzyć wysokiej jakości mapę za pomocą drona DJI Mini 3 Pro?
  • Jaki rozmiar karty pamięci
  • Kupiłeś lub dostałeś drona? Sprawdź, co musisz zrobić, zanim wystartujesz!
  • Administrowanie Ruchem Dronów - Studia I stopnia
  • DJI Mavic 4 Pro
Więcej

Ostatnie komentarze na forum

  • Po miesiącach intensywnych prac ...
    2 dni 21 godzin temu
  • VISUO ZEN K1
    3 dni temu
  • Loty w Hiszpanii
    4 dni temu
  • Drony i roboty to
    1 week temu
  • Pytanie, tylko ...
    1 week temu

Kanał RSS

Popularne Tagi na forum

BaterieDJI FlyDJI Mavic MiniDji Mini 2DJI Mini 3 PRODJI Mini 4 ProDron FPVdrony do 250gFIMI X8 SEKsiążka o dronachLatanie dronemLatanie dronem za granicąOC pilota dronaPANSAPAŻPPodstawyPolska Agencja Żeglugi PowietrznejPotensicPrawo dronoweProblem z połączeniemProblem z zasięgiemProfesjonalne filmowaniePrzepisy dronowe w PolsceTanie dronyUbezpieczenie dronaWojsko PolskieYuneec Typhoon Q500 4K
więcej tagów

Lataj bezpiecznie!

DroneClub.pl rekomenduje używanie aplikacji DroneTower oraz UAV Forecast

DroneClub.pl 2015-2025  | Nieformalny klub polskich pilotów / operatorów dronów
Drony - Forum dyskusyjne  | O nas | Napisz do nas

Forum dronowe DroneClub.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu, jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zbudowano na Drupal